Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Terbiye Derneği aracılığıyla 1975 senesinde kurulmuştur. Yüksek kalitede eğitim vermeyi lakinçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Okul, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim vermektedir ve öğrencilerin hem akademik hem de toplumsal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Okul vermiş olduğu eğitim sebebiyle fen adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde mehabetli rol oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Direktörü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , tutarlı ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en esen eğitimi yağdırmak derunin en son teknolojik eğitim araçlarını kullanır. Örneğin, okulda interaktif tahtalar, tabletler ve sayısal eğitim nominalmları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini henüz etkili ve gır gır hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Okul, aynı zamanda öğrencilere kreatif mülahaza ve problem çözme yeteneğini geliştirmeyi lakinçlar. Bunun derunin okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar yoluyla problem çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini söyleyiş etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına olanak teşhisr. Ve onların kreatif mülahaza becerilerini geliştirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin toplumsal ve kültürel becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olur. Okul, öğrencilere sanat içerikli, sportif ve toplumsal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere sertlmalarına olanak teşhisr. Bu etkinlikler, öğrencilerin toplumsal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Ve onların okulda, toplumda henüz olumlu bir tesir bırakmasına yardımcı olur.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej üste öğrencilerine habitat dışı seyahetleri ve dil eğitimi gibi zeyil eğitim fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin cihan için bilgi sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanıdıkmasına yardımcı olur. IPA Dış İlişkileri Direktörü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış olduğu dil eğitiminin etkisiyle ahir yıllarda University of California’da almış olduğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı dil eğitimi, öğrencilerin cihan için henüz zait bilgi sahibi olmalarına ve farklı dil ve kültürlerle henüz zahmetsiz bildirişim kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Terbiye Derneği aracılığıyla 1975 senesinde kurulan ve bugüne derece standardını esirgeyici bir okuldur. Okul, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim verir ve öğrencilerin hem akademik hem de toplumsal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. En son teknolojik eğitim araçlarını kullanarak, problem çözme ve kreatif mülahaza becerilerini geliştirmeyi lakinçlar.
Hassaten, öğrencilerin toplumsal ve kültürel becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olur. Il dışı ekskursionlar ve dil eğitimi gibi zeyil eğitim fırsatları da sunar. Birbunca ünlü, meslekkocaı, muvaffakiyetlı Bilgi İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al